Mimořádné hlášení 20.-22.09.2018

Vážení spoluobčané, kandidát ODS na starostu města Modřice Josef Šiška se svými spolukandidáty do komunálních voleb 2018 vás srdečně zvou na přátelské předvolební setkání, které se uskuteční v sobotu 22. září od 14 hodin na nám. Svobody v Modřicích. V rámci programu vystoupí herec a bavič Pavel Trávníček, herci MD Brno Markéta Sedáčková, Jiří Ressler a Jakub Uličník, taneční skupina X-trim a Sbor dobrovolných hasičů Modřice. Po celou dobu bude k dispozici skákací hrad, tetování na obličej a hasičské soutěže. Během setkání bude podáváno pivo, limo, burčák a můžete ochutnat zvěřinový guláš. Odpolednem vás provede herec a režisér MD Brno Stano Slovák.

Dne 19.9.2018 ve 21:00 hod. přijala hlídka MP Modřice telefonické oznámení o nalezeném dětském jízdním kole na dětském hřišti ,,Žaba‘‘. Kolo je uloženo na služebně MP Modřice, tel.: 602 555 193.