Mimořádné hlášení 18.12.2020

Provoz kluziště pro veřejné bruslení je od pátku 18.12. upraven vzhledem k platným protiepidemickým opatřením. Detailní informace o provozu kluziště a možnostech jeho pronájmu získáte na webových stránkách Městské haly Modřice www.mestskahala-modrice.cz

Stejně jako každý rok, i letos vám skauti přinesou Betlémské světlo, i když trošku v netradiční podobě. Na Štědrý den dopoledne od 9 do 12 hodin můžete navštívit některé za tří míst, odkud si budete moci plamínek odnést. Najdete nás na Brněnské ulici v blízkosti masážního studia Monáda, na Nádražní ulici poblíž Pasivního domu pro seniory a poblíž hřiště "Na žabě" u ulice Pilcova. Místa jsou samoobslužná. Přijďte tak s vlastní svíčkou, lucerničkou a případně i špejlí. Přejeme Vám krásné Vánoce. Modřičtí skauti.