Mimořádné hlášení 06.11.2018

Krásný den, rádi bychom Vás pozvali do prodejen C&A, kde pouze ve čtvrtek 8. listopadu můžete využít slevu 25 % na všechno! Ve čtvrtek, sleva 25% na vše v C&A! Těšíme se na setkání.

Město Modřice pořádá v sobotu 10.11. ochutnávku mladých vín, na níž můžete ochutnat domácí zabijačkové pochoutky. Bude se konat ve dvoře Městské policie, nám. Svobody 90 od 17 hodin do 20 hodin.

Zájemci o elektrifikaci garáží na Sokolské ulici (za fotbalovým hřištěm) mají poslední možnost se přihlásit k projektu. Vážní zájemci si musí sami zažádat a zaplatit u E.ONu žádost o připojení do distribuční sítě. Na základě zaplacené smlouvy s E.ONem se můžete přihlásit k projektu u paní Guhrové na telefonním čísle 721 158 396 do 25. listopadu 2018. Pozdější přihlášení již nebude možné!!

Oční optika Osička oznamuje otevření nové provozovny na adrese Odbojářů 600 v Rajhradě. Nabízí kompletní služby oční optiky včetně měření zraku zdarma, které provádí vždy v úterý a v pátek. Od 1.11.2018 nabízí speciální slevovou akci 1+1 na multifokální brýlové čočky. Akce platí do konce roku. Více informací hledejte na facebooku Optik Osička.