Soutěž o nejkrásnější předzahrádku

Vyzýváme občany k zapojení do soutěže o nejkrásnější předzahrádku v Modřicích. Přihlásit se můžete do 30.04.2018

Proč soutěž?

Chtěli bychom podpořit občany, kteří se nezištně starají o svoje okolí a ostatním vytváří pěkné životní prostředí.

Podmínky soutěže:

Předzahrádka nebo záhonek musí být viditelný z veřejně přístupného místa (přilehlý chodník nebo komunikace), může se nacházet na vlastním pozemku nebo na pozemku města, musí být obhospodařován vlastními silami ne odbornou firmou, doufáme v čestnost soutěžících.

Jak se přihlásit?

Osobně na informacích u paní Lenky Ventrubové, nebo e-mailem: lenka.ventubova@mesto-modrice.cz. Je potřeba uvést adresu předzahrádky (č. p. domu) a spojení na kontaktní osobu.

Jak se bude hodnotit?

Předzahrádky budeme navštěvovat a fotit v průběhu března až září, vyhodnocení následně provede porota.

Jaké budou ceny?

Peněžitá odměna ve výši 1. místo 5 000,-  Kč, 2. místo 3 000,- Kč, 3. místo 1 000,- Kč

Pokud se zapojí bytový dům, bude odměna vyplacena společenství vlastníků.

Bližší informace k soutěží podá Jiří Šula, tel. 773 826 705

Ing. Hana Chybíková, místostarostka