Informace IDS JMK

Informace o změnách v Integrovaném dopravním systému Jihomoravského kraje.
Zdůrazníme zejména změny jízdních řádů v Brně na hlavních linkách od pondělí. Tyto změny budou ve vyhledávači nejpozději 11.03.2022 v průběhu dne.

Připomínáme i informaci z minulého týdne o změně organizace výluky do Adamova a pozor, tento víkend bude opět neprůjezdná silnice Bílovice - Adamov. Všechna víkendová spojení Adamova s Brnem budou pouze linkou xS2D z Brna hl. nádraží od viaduktu po 30 minutách. Nejezděte linkou 4 do Maloměřic.

O víkendu budou opět autobusy nahrazovat vlaky mezi Hustopečemi a Šakvicemi. Upozorňujeme i na změny v oblasti Mendlova náměstí v Brně - změny zastávek zejména linek 405 a 406.

Stále je ještě možné přihlásit se na některou z volných pozic u KORDIS JMK. Najdete je zde: https://www.idsjmk.cz/a/zamestnani.html

A protože se už blíží jaro, přinášíme pozvánku na výlet do Nedvědice (kde není žádná výluka) a do nedalekého Chlébského za nekonečnými poli bledulí. Chovejte se k nim ale ohleduplně!

A dnes v infomailu také přinášíme informace o našich sociálních sítích, kde můžete najít pobavení i poučení o ekologické a se současnými cenami paliv i velmi šetrné integrované dopravě v našem krásném kraji!
___________________

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
ZNÁ DNES KAŽDÉ DÍTĚ
TAKÉ MY JE MÁME
ZPRÁVY PŘEDÁVÁME.

NA FEJSU ČI NA INSTÁČU
PO NOVINKÁCH HLADOV SKÁČU
PŘEHLED BUSŮ, NOVÉ VLAKY
O VÝLUKÁCH PÍŠEM TAKY.

NIC PŘED VÁMI NETAJÍME
NA OTÁZKY ODPOVÍME
NEPÍŠEME ŽÁDNÉ BAJKY
POTĚŠÍ NÁS VAŠE LAJKY!
___________________
Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu
www.idsjmk.cz vpravo nahoře.
Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu
www.idsjmk.cz.
Infomail je uložený i na odkazu:
Infomail IDS JMK 10/2022.

KORDIS JMK, a.s.
koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraj