Informace IDS JMK

Máme pro Vás přehršel novinek, změn a výluk z IDS JMK. Věnujte jim, prosím, pozornost!

Od pondělí 20.4. se vrací k normálu odbavování v regionálních autobusech - opět je zaveden nástup prvními dveřmi a možnost koupit jízdenky u řidiče.
O víkendu počítejte s výlukou tramvají 8 a 10 mezi Geislerovou a Líšní. Náhradní doprava je od Dělnického domu. V neděli dopoledne počítejte s krátkodobou náhradou tramvaje 4 autobusy mezi Českou a náměstím Míru.
V pondělí a úterý očekávejte náhradu vlaků S8 autobusy mezi Hrušovany a Břeclaví. Od pondělka na cca 14 dní bude upraven provoz autobusů 701 a 702 v Pozořicích. Od úterý do pátku budou vlaky S52 mezi Čejčí a Hodonínem nahrazeny autobusy. Ve středu dopoledne budou vlaky S81 mezi Znojmem a Šumnou nahrazeny autobusy. Od další soboty 25.4. pak počítejte se čtrnáctidenní náhradou rychlíků R11 mezi Brnem a Okříškami autobusy.

Další drobnější změny najdete v příloze - OTEVŘÍT

NAD VIREM SNAD ZVÍTĚZÍME

ZANEDBAT VŠAK NIC NESMÍME

CHRAŇME SEBE, CHRAŇME DRUHÉ

BRZO NÁM UŽ LÉPE BUDE!

V AUTOBUSECH OD PONDĚLKA

ČEKÁ NA NÁS ZMĚNA VELKÁ

ŽE SI VŠICHNI DOBŘE VEDEM

NASTUPOVAT BUDEM PŘEDEM!

_______________________

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu [www.idsjmk.cz]www.idsjmk.cz.

Infomail je uložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 13/2020.