Pravidelné hlášení 9.4.2014

Občané, kteří v letošním roce ještě neuzavřeli novou nájemní smlouvu na hrobové místo nechť se dostaví na městský úřad Modřice k paní Kateřině Habartové, tel: 725 011 334.

Myslivecké sdružení Modřice pořádá sběr kovového šrotu v pátek 11.4.2014 od 15 do 18 hodin a v sobotu 12.4. od 7 – 13 hodin.

Město Modřice a Myslivecké sdružení Modřice Vás zvou na Pálení čarodějnic, které se uskuteční ve středu 30. dubna 2013 v 16 hodin v areálu Pod Kaštany v Modřicích. Hraje skupina H-Band. Jste všichni srdečně zváni.

Na městském úřadě probíhá výstava kreseb a koláží Tomáše Paufece s názvem Tváře – božské i pozemské. Výstava probíhá od dubna do konce června v prostorách Modřické radnice a koná se pod záštitou starosty města. Současně si Vás dovoluji pozvat na neformální vernisáž, která se bude konat 24. dubna v 15,30 hodin v I. patře |modřické radnice.

Firma Cleanex Trade s.r.o., přijme pro svůj sklad v Modřicích skladníka.  Požadujeme alespoň střední odborné vzdělání (vyučen), pracovitost, bezúhonnost, fyzickou zdatnost. Obsluha vysokozdvižného vozíku výhodou. Nástup 1.5.2014. Životopisy zasílejte na: dolezalova@cleanex.cz, telefon 734 706 977

Vinařský spolek Želešice pořádá v sobotu 12. dubna 2014 od 13 hodin v Klubu vinařů „U Kulaté“ VÝSTAVU VÍN. Pro dobrou pohodu vyhrává cimbálová muzika Vonica z Krumvíře.

Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Modřice Vás srdečně zve na burzu sportovního vybavení pro jarní a letní sporty. K prodeji můžete přinést jízdní kola, koloběžky, in- line brusle, skateboardy, cyklosedačky, chrániče, helmy, kopačky, sportovní dresy a jiné sportovní vybavení.
Burza se uskuteční již tento pátek a sobotu, ve dnech 11. a 12. dubna ve vstupních prostorách základní školy na Benešově ulici. V pátek od 15:00 do 18:00 bude probíhat příjem věcí do prodeje a v sobotu dopoledne od 9:00 do 12:00 hodin si můžete přijít vybrat z nabízených sportovních potřeb.
Těší se na Vás členové SRPŠ při ZŠ Modřice.

Obchod se Zdravou výživou v Modřicích na ulici Komenského 600, umístěný ze zadní strany budovy směrem k nádraží, nabízí od pondělí, 14. dubna čerstvý tvaroh, mléko, smetanový zákys, jogurty, přírodní a ochucené sýry z minimlékárny Mléka z Jižních Čech.

Ve čtvrtek 10.4.2014 bude z technických důvodů uzavřen městský úřad Modřice.