Pravidelné hlášení 8. 6. 2016

Dne 15. 6. 2016 se uskuteční ve velké zasedací místnosti na radnici 9. veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřice.

Prosíme nálezce béžového naslouchátka, aby ho odevzdal na radnici nebo kontaktoval majitele na tel. čísle: 774 225 756

Na matrice jsou k vyzvednutí fotografie z vítání občánků.

Pro příznivce folku je připraveno na sobotu 11. 6. 2016 od 15 hodin Dětské folklorní setkání - Modřice 2016. Akce se uskuteční v areálu ZŠ na Benešově ulici a v případě špatného počasí v hale školy. Vstup zdarma.

Městský fotbalový klub Modřice pořádá nábor malých fotbalových nadějí do svých řad. Zájemci se mohou dostavit každé úterý a čtvrtek v 16 hodin na fotbalové hřiště. Kontaktní osoba, Ing. Roman Mulíček, mobil: 603 541 415. Těšíme se na Vás.

Srdečně Vás zveme do nově otevřené vinotéky a prodejny delikates v Modřicích naproti penzionu Lion, na ulici Havlíčkova 1149. U nás zakoupíte kvalitní moravské a rakouské sudové víno, dále nabízíme širokou nabídku lahvového vína, dárkové balíčky, sýrové a masové pochoutky od pana Tlustého z Lednice, dezerty, kávu, nealko. Možnost posezení a degustace. Těšíme se na vaši návštěvu: kolektiv Vinotéky Správný ročník. Bližší informace najdete na našich webových stránkách: www.spravnyrocnik.cz

Kolektiv stárků modřických hodů zve všechny mladé k rozšíření svých řad. První informativní schůzka se bude konat ve středu 15. 6. 2016 v 19 hodin v klubovně nad knihovnou. Přijďte poznat nové lidi a zažít spoustu zábavy. Těšíme se na Vás! Za všechny stárky Jirka a Lenka.

ZŠ Modřice zve rodiče budoucích prvňáčků na třídní schůzku, která se koná 14. června 2016 od 16:30 hodin v budově ZŠ na ulici Komenského. Na shledanou se těší paní učitelky Mgr. Jana Řehořová a Mgr. Monika Langhamerová.

Poprvé v Modřicích se uskuteční Noc Kostelů a to dne 10. 6. 2016. Mše svatá se uskuteční v 17 hodin a následující program akce je zajištěň od 18 - 23 hodin.

Firma TOP Dřevointer v Nebovidech hledá zaměstnance: TRUHLÁŘE / VÝROBCE NÁBYTKU na HPP i brigádně. Požadujeme spolehlivost, pracovitost, praxe v oboru výhodou – není podmínkou.Volejte: 721 259 158

Kalendář akcí, které pořádají města a obce na trase cyklostezky Brno-Vídeň, je k vyzvednutí na recepci MÚ Modřice.

Výstavu kreseb, koláží a fotografií Tomáše Paufece si můžete prohlédnout v otevírací době MÚ v prvním patře radnice.

Na recepci MÚ Modřice je k podpisu petice proti přehradě na řece Oslavě s názvem Zachraňme údolí Oslavy. Můžete ji do odvolání přijít podepsat v otevírací době radnice.

Potravinářská společnost UNITED BAKERIES a.s., provozovna Brno, Bohunická 24, přijme zaměstnance do výroby a expedice pečiva ve směnném provozu. Nabízíme 5 týdnů dovolené, věrnostní finanční bonus a bonus za příkladnou docházku, závodní stravování s výrazným příspěvkem zaměstnavatele, možnost nákupu čerstvých pekařských výrobků za speciální zaměstnanecké ceny a možnost kariérního postupu.Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle: 543 535 231 nebo přímo na personálním oddělení.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 11. 6.   v 8:15 hod.  prodávat:

kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks,

brojlerová kuřata, kuřata Kalimero, káčata, housata, husokačeny, krůty,

jatečné kachny o váze 3-4 kg - cena 190 Kč/ks

krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,

dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

Dne 13.06.2016 od 07:00 do 15:30tj.ul.Havlíčkova pouze odběrná místa připojená z venkovního vedení na sloupech mezi trafostanicí Havlíčkova a rychlostní silnicí, dále Hybešova, nám.Míru mimo čp.184 a ul.Rybníček.

Neomezena budou odběrná místa Hřbitovní vč. čerpací stanice PHM Novotný za rychlost. silnicí, odběrná místa Havlíčkova připojená z kabel.vedení, ul. U hřiště a nám. Svobody hotel Gregor a obchody vše neomezeno, přepnuto.

Dne 13.06.2016 od 07:00 do 11:30 Vypnutá oblast: Trafostanice ZD U vlečky, tj. Penzion LION Havlík, mutifunkční dům Mátl, f.Agro, Beobab Mark., Stavebniny, Vyškovská stavební, Brick Form, 3V+H atd).