Pravidelné hlášení 30.6.2014

66. pionýrský tábornický oddíl Brabrouci Modřice pořádá příměstský tábor pro děti ve věku od 5 do 7 let. Tábor se uskuteční v termínu 18. - 22. 8.
Na děti čeká prohlídka okolí Modřic, návštěva zoologické zahrady, Bonga a mnoho dalšího. Bližší informace na webových stránkách www.brabrouci.cz .

Kdo našel nebo má informaci o nálezu starší fenky čivavy ať kontaktuje majitele na čísle 605 711 154 nebo na mailové adrese:
helgahelga@seznam.cz
Bližší informace na recepci městského úřadu.

Firma Adosa a.s. přijme do trvalého pracovního poměru řidiče autobusu. Nabízíme dobré pracovní podmínky a odpovídající platové ohodnocení. Dále v prodejně Židlochovice najdete široký výběr letošních modelů skútrů, motocyklů, čtyřkolek a elektrokol za mimořádně příznivé ceny. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více na www.adosa.cz , nebo na telefonu 737 242 120