Pravidelné hlášení 29.6.2016

Vážení spoluobčané, V měsíci červenci 2016 ­­­­­­­­­­­­­­­se bude v naší obci provádět povinná kontrola a čištění komínů. Kominíci navštíví každou objednanou domácnost. Pro rychlejší návštěvu kominíka se můžete objednat na tel.čísle: 608 822 248

Paní doktorka Urbánková oznamuje čerpání dovolené od 4.7.-22.7.2016 v naléhavých případech zastupuje pan doktor Kousalík.

Dne 7. a 8. července proběhne blokové čištění komunikací města Modřice mimo lokalitu Bobrava, kde bude probíhat 15. července. Prosíme tímto občany, aby respektovali dopravní značení a umožnili plynulý úklid komunikací.

Dne 29. 6. 2016 v 17 hodin se uskuteční ve velké zasedací místnosti na radnici mimořádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřice.

Na recepci MÚ Modřice je k podpisu petice proti přehradě na řece Oslavě s názvem Zachraňme údolí Oslavy. Můžete ji do odvolání přijít podepsat v otevírací době radnice.

Společnost OK Vent a.s. hledá nové spolupracovníky na hlavní pracovní poměr do výrobního závodu na Tovární ulici v Brně Chrlicích.

Hledáme zaměstnance na pozici: Pracovník výroby vzduchotechnického potrubí. Jedná se práci v jednosměnném provozu, která je vhodná i pro absolventy. Jde o lehkou montáž dílčích sestav do funkčních celků při výrobě vzduchotechnického potrubí. Je to čistá a méně náročná práce v lehké kovovýrobě, která je vhodná i pro ženy. Mzda po zaškolení 18.000 – 26.000,- Kč/měsíčně. Nabízíme přátelské a příjemné prostředí rodinné firmy se zajištěním závodního stravování a dopravní dostupností.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonu 731 057 741 nebo emailu: info@okavent.cz nebo osobně na adrese: Tovární 727/7, Brno Chrlice, 643 00 (přímo u konečné zastávky autobusu č. 40)

Dne 11.07.2016 od 07:30 do 15:00 Vypnutá oblast:

Odběrná místa připojená z venk. vedení na ul.Hybešova od Havlíčkovy po Benešovu, dále nám. Míru, a také Havlíčkova domy připojené z venk. vedení

od trafostanice směrem k rychlostní silnici.