pravidelné hlášení 29.1.2014

Městská policie upozorňuje občany na změnu telefonního čísla. Nyní můžete volat na telefonní číslo 156 městkou policii Modřice.

Nástěnné kalendáře města jsou v prodeji na recepci MÚ, knihovně, prodejně textilu u paní Havlátové a prodejně BETA za cenu 100,- Kč.

Ekologicky rozložitelné sáčky, které bezplatně vydávalo město Modřice, budou občané z menší části hradit s okamžitou platností. Cena je 1 Kč za 1 ks biosáčku. Děkujeme občanům, že třídí odpad.

Město Modřice zve v sobotu dne 1.2.2014 v době od 9 – 18 hodin na Den otevřených dveří v Pasivním bytovém domě pro seniory Modřice na ulici Nádražní. Kromě prohlídky objektu můžete získat informace o provozu domu, o výběru klientů i poskytovaných službách, jste všichni srdečně zváni.