Pravidelné hlášení 29. 8. 2016

Město Modřice jako partnerské město HC Komety nabízí občanům lístky na poslední přípravné hokejové utkání, které se odehraje v brněnské DRFG Aréně a to v úterý 6. 9. v 18:20 hodin. Domácí Kometa se utká s týmem znojemských Orlů. Lístky můžete objednávat do čtvrtku 1. 9. do 12 hodin. Rezervace se přijímají na recepci radnice.

V pondělí 5. 9. se od 17 hodin koná ve velké zasedací místnosti radnice veřejné zasedání ZMM. Zveme všechny občany.

Den 9. 9. 2016 je vyhlášen Evropským dnem recyklace baterií. Použité baterie můžete odevzdat od 8 do 12 hodin do sběrných krabiček, které budou umístěny na okně recepce v přízemí radnice.

Blíží se termín ukončení příjmu obrázků do soutěže na téma Zvířata v ZOO. Do 31. 8. máte ještě možnost přinést obrázek dítěte ve věku do 15 let na recepci radnice. Všechny kresby jsou už nyní vystaveny v prvním patře radnice, kde budou umístěny po celý měsíc září. V pondělí 3. října budou v 18 hodin vyhlášeni ve velké zasedací místnosti autoři nejlepších prací, kteří budou odměněni.

Společnost IF FACILITY a.s. nabízí 3 volná pracovní místa na pozici Uklízečka/ uklízeč nebytových prostor v Modřicích. 2 pracovní místa jsou pro osoby s částečným invalidním důchodem a jedno je vhodné pro osobu se starobním důchodem. Jedná se o HPP i brigádu, pracovní úvazek je zkrácený 5hod. denně. Pracovní doba je v rozmezí 6:00 – 16:00 – dle dohody.Nástup 1.9.2016 Bližší informace : Kabilková Eva 608 155 407 nebo na kabilkova@iffacility.cz

Rádi bychom získali kontakty na pamětníky, kteří by nám mohli podat svědectví o životě ve Vaší obci za války, o průběhu osvobození a o tom, co následovalo po něm. Uvítáme i vzpomínky na pochod vysídlených Němců z Brna na přelomu května a června 1945 a na další dění v poválečných měsících. Mgr. Martin Samson a Mgr. Pavel Košťál pracovníci historického oddělení Muzea města Brna tel. 608 524 736 (p. Samson) a 723 417 366 (p. Košťál), 542 123 641 (pevná linka)