Pravidelné hlášení 27. 6. 2016

Vážení spoluobčané, V měsíci červenci 2016 ­­­­­­­­­­­­­­­se bude v naší obci provádět povinná kontrola a čištění komínů. Kominíci navštíví každou objednanou domácnost. Pro rychlejší návštěvu kominíka se můžete objednat na tel.čísle: 608 822 248

Paní doktorka Urbánková oznamuje čerpání dovolené od 4.7.-22.7.2016 v naléhavých případech zastupuje pan doktor Kousalík.

Dne 7. a 8. července proběhne blokové čištění komunikací města Modřice mimo lokalitu Bobrava, kde bude probíhat 15. července. Prosíme tímto občany, aby respektovali dopravní značení a umožnili plynulý úklid komunikací.
Dne 29. 6. 2016 v 17 hodin se uskuteční ve velké zasedací místnosti na radnici mimořádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřice.

Zavedená firma FK system – povrchové úpravy, s.r.o. se sídlem v Brně-Modřicích, Chrlická 661, přijme na pravidelný úklid kanceláří a šaten pracovníků spolehlivou paní na úklid pravidelně 2 x týdně (úterý a čtvrtek) od 15.30h  - pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti  od 01.07.2016     3000,-kč/měsíc Kontakt:       paní Hemerková, p. Petříková  tel. 547 357 085 až 88

Zveme Vás do nově otevřené Madlárny, kde můžete ochutnat nejen lahodné dortíky, točenou zmrzlinu, ale také výběrovou kávu, kvalitní sudové víno, osvěžující domácí limonády a jiné dobroty. Těšíme se na Vás denně od 13 do 19 hodin a o víkendech od 11 do 19 hodin na ulici Přízřenická 1022 za Grand rezidencí. Přijďte si k nám posedět do rozkvetlé zahrádky a strávit příjemné chvilky.

Na recepci MÚ Modřice je k podpisu petice proti přehradě na řece Oslavě s názvem Zachraňme údolí Oslavy. Můžete ji do odvolání přijít podepsat v otevírací době radnice.

Nový obchod - Potraviny, večerka, na ulici Komenského 272 oznamuje otevření prodejny v době: pondělí až pátek od 6 do 20 hodin a v sobotu a neděli od 7 do 19 hodin. Těšíme se na Vás.

Společnost OK Vent a.s. hledá nové spolupracovníky na hlavní pracovní poměr do výrobního závodu na Tovární ulici v Brně Chrlicích.

Hledáme zaměstnance na pozici: Pracovník výroby vzduchotechnického potrubí. Jedná se práci v jednosměnném provozu, která je vhodná i pro absolventy. Jde o lehkou montáž dílčích sestav do funkčních celků při výrobě vzduchotechnického potrubí. Je to čistá a méně náročná práce v lehké kovovýrobě, která je vhodná i pro ženy. Mzda po zaškolení 18.000 – 26.000,- Kč/měsíčně. Nabízíme přátelské a příjemné prostředí rodinné firmy se zajištěním závodního stravování a dopravní dostupností.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonu 731 057 741 nebo emailu: info@okavent.cz nebo osobně na adrese: Tovární 727/7, Brno Chrlice, 643 00 (přímo u konečné zastávky autobusu č. 40)

Dne 11.07.2016 od 07:30 do 15:00 Vypnutá oblast:

Odběrná místa připojená z venk. vedení na ul.Hybešova od Havlíčkovy po Benešovu, dále nám. Míru, a také Havlíčkova domy připojené z venk. vedení

od trafostanice směrem k rychlostní silnici.