Pravidelné hlášení - 26.6.2013

Oznamujeme občanům, že dne 1. července budou zahájeny práce na investiční akci: zřízení parkovacího stání na  ulici Komenského. Dále od 15. července budou probíhat práce na zřízení parkovacích stání na ulici Sadová. Realizace těchto investičních akcí města Modřice je spojena s omezením průjezdnosti a parkování po dobu průběhu stavebních prací na těchto ulicích. Děkujeme občanům za pochopení.

V Modřicích proběhne blokové čištění komunikací a to v dnech 1.7. a 2.7.2013. Žádáme občany, aby v tyto dny uvolnily komunikace a parkoviště podle přechodného dopravního značení, tak aby bylo možno provést úklid komplexně a kvalitně. V opačném případě budeme nuceni přistoupit k odtahování vozidel.

Upozorňujeme na změnu ordinační doby Dětského střediska Modřice v období prázdnin od 1.7. do 30.8.2013. Pro nemocné pondělí – pátek od 7:30-10:00, pro zvané pondělí – pátek 10:00-11:30.

Ve dnech od 1.7.2013 – 7.7.2013 bude uzavřený z důvodu čerpání dovolené a svátků sběrný dvůr SITA, na ul. Tyršova 27.

Na svátek 5.7. proběhne svoz komunálního odpadu od občanů jako ve všední den.

Dnes byly na ulici Dobrovského nalezeny klíče. Majitel si je může vyzvednout na Městském úřadě Modřice nebo pro informace volat na tel.: 537001011

Restaurace Cihelna pořádá další skvělou zábavu s živou kapelou. K poslechu a tanci Vám bude hrát skupina „ORCA“ začátek akce bude ve 20:00, vstupné 50,- Kč. Neváhejte a přijďte posedět, pobavit se s přáteli, zatančit si a dobře se najíst. Srdečně Vás zve kolektiv restaurace Cihelna, na ulici Brněnská 404, Modřice. Případné rezervace a podrobnosti na www.restaurace.cihelna.cz