Pravidelné hlášení 2.6.2014

Občané, kteří v letošním roce ještě neuzavřeli novou nájemní smlouvu na hrobové místo nechť se dostaví na městský úřad Modřice k paní Kateřině Habartové, tel: 725 011 334.

Na městském úřadě probíhá výstava kreseb a koláží Tomáše Paufece s názvem Tváře – božské i pozemské. Výstava probíhá od dubna do konce června v prostorách Modřické radnice a koná se pod záštitou starosty města.

SCHŮZKA PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ
Zveme rodiče dětí nastupujících do prvních tříd na třídní schůzku, která proběhne 5. června v prostorách ZŠ na ulici Komenského v 16 hodin. Na další spolupráci se těší paní učitelky Mgr. Jana Kurečková a Mgr. Soňa Marešová.

Fotografie z vítání občánků si můžete vyzvednout na matrice u paní Sobotkové od dnešního dne.

Byla nalezena na ulici Masarykova v Modřicích legitimace dopravního podniku. Majitel si jí může vyzvednout na recepci městského úřadu Modřice. Další informace na tel. čísle 736 160 062.