Pravidelné hlášení 23.6.2014

Firma Danatex oznamuje, že dnes v prostorách hotelu Gregor prodává anglický second hand textil.
V nabídce je kojenecký, dámský, pánský letní textil. Prodej pobíhá od 9:30 do 16:30 hodin.

Hledáme nové stárky.
Zveme všechny mladé k rozšíření našich řad. Přijďte na první informativní schůzku, která se bude konat v úterý 24. června v 19:00 v klubovně nad knihovnou. Těšíme se na Vás!

66. pionýrský tábornický oddíl Brabrouci Modřice pořádá příměstský tábor pro děti ve věku od 5 do 7 let. Tábor se uskuteční v termínu 18. - 22. 8. Na děti čeká prohlídka okolí Modřic, návštěva zoologické zahrady, Bonga a mnoho dalšího. Bližší informace na webových stránkách www.brabrouci.cz.

Marketing a kultura města Hustopeče pořádá Letní kino Pod ořechem. Promítání bude probíhat po celé prázdniny v M-klubu, na ulici Herbenova č.4 v Hustopečích. V červenci vždy ve čtvrtek, v srpnu každé úterý a čtvrtek. Více informací najdete na www.hustopece.cz

Na Sadové ulici byl dnes nalezen svazek klíčů. Majitel si jej může vyzvednout na recepci MÚ.

Sběrný dvůr bude ve dnech 1.7. – 5.7. uzavřen z důvodu čerpání dovolené.