Pravidelné hlášení 23.3.2015

Město Modřice zve všechny příznivce hudebních zážitků na
75. komorní koncert na radnici.
V programu s názvem "Smyčce a flétny" vystoupí pokročilí
žáci a žákyně Základní umělecké školy Františka Jílka z Brna
a Komorní orchestr.
Koncert se koná v sále na radnici ve středu 25. března
v 19 hodin, vstupné je dobrovolné.

Upozorňujeme občany že ve dnech 23.4-24.4.2015 bude probíhat blokové čistění ve městě Modřice, prosíme občany o spolupráci a parkování vozidel mimo vyhrazené místo blokového čištění pro provedení důkladného úklidu. Děkujeme za spolupráci.

Školní družina při ZŠ Modřice pořádá JARNÍ VÝSTAVU a VÝSTAVU PANENEK. Bude probíhat v pondělí 30. března od 13 do 16:30 hodin v budově na ulici Komenského. Výstavu připravily děti z 3. oddělení školní družiny a z části bude prodejní.

Sběr kovového šrotu bude probíhat v pátek 10. 4. od 15 do 18 hodin a v sobotu 11. 4. od 7 do 13 hodin. Možná pomoc při manipulaci s těžkými předměty. Kontakt p. Kopřiva: 606 364 518, p. Teker: 605 261 826

SRPŠ při ZŠ Modřice pořádá v termínu 20. - 24. 4. soutěž ve sběru starého papíru. Kontejner bude přistavěn před ZŠ Komenského a hodina sběru je od 7 do 8 hodin a od 15:30 do 16:30 hodin. Soutěž je vyhlášená pro děti i pro ostatní občany.

Město Modřice pořádá v sobotu 25. 4. od 15 hodin v hotelu Gregor DĚTSKÝ KARNEVAL, kterým Vás provedou domácí mazlíci Azor a Míca. Všichni jste srdečně zváni.

Pálení čarodějnic proběhne ve čtvrtek 30. dubna v 16:30 hodin v areálu Pod Kaštany. Proběhne zde vyhlášení Miss čarodějnice. Občerstvení je zajištěno, všichni jste srdečně zváni.

Hledám aktivní důchodkyni na  hlídání dětí ve věku 5 a 10 let od začátku dubna.
 Jedná se o práci v Modřicích a to v odpoledních hodinách od 16 do 18 hod. a v případě nemoci celý den. Kontakt: 724 764 445

Svoz biopopelnic bude probíhat každý týden ve středu. Biopopelnici přistavte na obvyklé místo, jako popelnici na komunální odpad, v určený den od 6:00 hodin. Svoz je většinou proveden v odpoledních hodinách.
 Na recepci Městského úřadu Modřice jsou k zakoupení biologicky rozložitelné sáčky do domácnosti.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 28. 3.  v 8:30 hod. u městského úřadu Modřice prodávat: kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160 - 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, krmivo pro drůbež a králíky, dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 20 Kč za kůži.

Fitpeople Modřice Vás zve na dopolední lekce břišního pekáče a alpinningu s možností hlídání dětí zdarma. V úterý a středu v jedenáct hodin se na Vás bude těšit trenér Honza, se kterým posílíte břišní svalstvo a ve středu v půl jedenácté si zdokonalíte postavu při alpinningu s Kikou. Nutná rezervace předem, hlídání dětí je potřeba nahlásit den před lekcí. Rezervace se provádí buď na facebookových stránkách fitcentra nebo na tel číslo 777 316 404 Najdete nás v areálu modřické cihelny, Brněnská 404, Modřice. Celý rozvrh skupinových lekcí fitcentra najdete na www.fitpeople.cz.