Pravidelné hlášení 22. 8. 2016

Město Modřice jako partnerské město HC Komety nabízí občanům lístky na přípravná hokejová utkání, která se odehrají v brněnské DRFG Aréně. V úterý 30. 8. se v 18 hodin odehraje zápas s Mountfield HK na který je nutno lístky objednat do čtvrtku 25. 8. do 12 hodin. Další zápas s týmem Orli Znojmo se bude hrát v úterý 6. 9. v 18:20 hodin. Lístky můžete objednávat do čtvrtku 1. 9. do 12 hodin. Rezervace se přijímají na recepci radnice.

Základní škola Modřice hledá zaměstnance pro úklid budovy školy na Komenského ulici. Pracovní doba je sedmihodinová, a to od 13.00 do 20.00 hodin. Zájemci se mohou hlásit každou středu od 9.00 do 12.00 hodin v ředitelně školy v budově na Benešově ulici. Předpokládaný nástup do zaměstnání je  1. 9. 2016.

Do 27. 8.2016 čerpá MUDr. Kousalík dovolenou. V jeho nepřítomnosti zastupuje MUDr. Urbánková.

Drůbežárna Prace bude v pátek 26. 8.   v 8:15 hod. prodávat: kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks, brojlerová káčata, husokačeny, krůty, jatečné kachny o váze 3-4 kg - cena 190 Kč/ks krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

E.ON Česká republika,s.r.o. oznamuje občanům že do 25.8.2016 bude v naší obci provádět odečty elektroměrů k ročnímu vyúčtování, všech společností Žádámevšechny občany, aby umožnili přístup k elektroměrům,. Připravte si také stavy elektroměrů ze sklepů,garáží,staveb a pod. .

Oznámení o vypnutí elektrické energie dne 25.08.2016 od 08:00 do 11:00 Vypnutá oblast: Odběrná místa připojená z TS Modřice Bobrava Motel, tj. Motel Bobrava,  IDEA nábytek, ČOV, Evropská 212, 558, 882 (Nostalgie), Brněnská 213, 629, další odběrná místa připojená z venkovního vedení ul..K lesu  a objekt Popovice 82 za rychlostní silnicí.

Kovovýroba Kirš Měnín hledá pracovníky na montážní práce v provozu kovovýroby s nástupem ihned. Také příjme svářeče s praxí. Bližší informace na telefonním čísle 606754633 Kirš David nebo osobně v Kovovýrobě, Měnín 480 (ulice Krakov - za kostelem)

Dovolujeme si Vás pozvat na novinky ve vinotéce Správný ročník naproti penzionu Lion na ulici Havlíčkova 1149, kdy jako první v české republice můžeme začít prodávat krásné sudové víno Cuvée, Chardonnay/Chenin blanc ročníku 2016 z JAR, a dále Vám oznamujeme, že od 2. 9. 2016 bude v prodeji pravý moravský burčák ze dvou vinařství. Na závěr Vás srdečně zveme k příjemnému posezení a ochutnávce našeho nového jídelníčku plného uzenářských a sýrových specialit. Při rezervaci získáváte 5% slevu. Více informací na www.spravnyrocnik.cz. Těšíme se na Vás.

Skvělá zpráva pro všechny holky a kluky na poslední dny  prázdnin. V Madlárně ode dneška až do začátku školního roku koupíte velkou zmrzlinu jen za 15,-Kč. Akce platí  pro všechny děti školou povinné i ty menší! od 22.srpna do 1.září  včetně.  Najdete nás na ulici Přízrřenícká 1022 za Grand residencí. Přijďte si pro zmrzlinu už dnes - zaplatíte jen  15,- Kč za velkou porci! Těšíme se na Vás v Madlárně.