Pravidelné hlášení 20.4.2015

Sdružení rodičů a přátel školy při Základní škole Modřice ve spolupráci s firmou van Gansewinkel, a.s. vyhlašují Jarní soutěž ve sběru starého papíru, která se bude konat v týdnu „Dne Země“,  od pondělí 20.4. do pátku 24.4. Soutěž je vyhlášena pro děti základní školy, ale sběr papíru je výzvou i pro ostatní občany města Modřice. Přineste starý papír a podpořte naše školáky. Finanční částka získaná za sběr papíru bude sloužit k pořízení vybavení školy či družiny. Kontejnery budou celý týden přistaveny před Základní školou na ulici Komenského. Kontejner pro školáky bude v provozu ráno od 7:00 do 8:00 hodin a odpoledne od 15:30 do 16:30 hodin. Kontejner pro veřejnost bude otevřen od 7:00 hodin do 18:00 hodin. Děkujeme předem všem zúčastněným.

Město Modřice pořádá v sobotu 25. 4. od 15 hodin v hotelu Gregor DĚTSKÝ KARNEVAL, kterým Vás provedou domácí mazlíci Azor a Míca. Všichni jste srdečně zváni.

Pálení čarodějnic proběhne ve čtvrtek 30. dubna v 16:30 hodin v areálu Pod Kaštany. Proběhne zde vyhlášení Miss čarodějnice. Občerstvení je zajištěno, všichni jste srdečně zváni.

Česká pojišťovna a.s. otevřela v rámci zkvalitňování svých služeb poradenské a servisní místo v Modřicích na ulici Masarykova 143, vedle pošty.

Otevírací doba je:
pondělí 9:30 – 16:30
středa 9:00 – 17:00
Pátek 9:00 – 17:00

Byl nalezen klíč, kdo jej ztratil může si je vyzvednou na recepci městského úřadu u paní Ventrubové.