Pravidelné hlášení 18.6.2014

Město Modřice ve spolupráci s Kulturně školskou komisí a Dobrovolnými hasiči města Modřice Vás srdečně zvou na Šermířský den a Středověkou bitvu, která se uskuteční 21.6.2014 v areálu  Pod Kaštany. Akce začíná ve 13 hodin a hlavní bitvu můžete zhlédnout v 16 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Hledáme nové stárky
Zveme všechny mladé k rozšíření našich řad.
Přijďte na první informativní schůzku, která se bude konat v úterý 24. června v 19:00 v klubovně nad knihovnou. Těšíme se na Vás!

66. pionýrský tábornický oddíl Brabrouci Modřice pořádá příměstský tábor pro děti ve věku od 5 do 7 let. Tábor se uskuteční v termínu 18. - 22. 8.
Na děti čeká prohlídka okolí Modřic, návštěva zoologické zahrady, Bonga a mnoho dalšího. Bližší informace na webových stránkách www.brabrouci.cz .

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 19.6.  v 8:15 hod. u městského úřadu Modřice prodávat kuřice všech barev, stáří 19 - 24 týdnů, cena 160 - 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, stáří 2 - 4 týdnů, cena 25 - 45 Kč/ks, káčata brojlerová, stáří 2-5 týdnů, cena 45-75 Kč/ks, husokačeny, stáří 1-5 týdnů, cena 65-90 Kč/ks, housata, stáří 1-5 týdnů, cena 90-140 Kč/ks,  krůty, stáří 6-13 týdnů, cena 180-290 Kč/ks chovné kohouty krmivo pro drůbež a králíky dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 20 Kč za kůži.

Nábytek MIKULÍK  Vranovice si dovoluje pozvat zákazníky na
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  ve Vranovicích  v neděli 22.června. Zákazníci mohou využít mimořádnou 20% slevu na celý sortiment nábytku ,10% slevu na zboží v akci, doprovodný program s živou hudební show Finalisty soutěže česko slovensko má talent Pavla Helána ,  jehož součástí jsou taneční vystoupení, dětské soutěže, Sommelierská show, módní přehlídka SaXaLa FASHION,inspirace v líčení MARY KAY , vyhlídkové lety helikoptérou a vystoupení Kapely Kozlovka exkluzivně ve Vranovicích.Proběhne i slosování velké zákaznické soutěže o hodnotné ceny a poukaz na vyhlídkové lety. Pro děti jsou připraveny nafukovací atrakce, skluzavky, trampolína a dárky po celý den ZDARMA, to vše za doprovodu moderátora rádia Krokodýl Petra Holíka. K příjemně strávené neděli 22.června ve Vranovicích Vás na svůj Den otevřených dveří zve firma Nábytek Mikulík.

Kdo našel nebo má informaci o nálezu starší fenky čivavy ať kontaktuje majitele na čísle 605 711 154 nebo na mailové adrese:
helgahelga@seznam.cz
Bližší informace na recepci městského úřadu.

Společnost Adoco s.r.o. vás zve na červnové výprodejové dny  textilu, které se uskuteční v pátek 20.6.2014 od 9 – 17 hodin a v sobotu 21.6. od 8 – 12 hodin. Prodejny se nachází na ulici Družstevní 22 v areálu bývalého Agra v Ořechově.

Firma Adosa a.s. přijme do trvalého pracovního poměru řidiče autobusu. Nabízíme dobré pracovní podmínky a odpovídající platové ohodnocení. Dále v prodejně Židlochovice najdete široký výběr letošních modelů skútrů, motocyklů, čtyřkolek a elektrokol za mimořádně příznivé ceny. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více na www.adosa.cz , nebo na telefonu 737 242 120