Pravidelné hlášení 17. 10. 2016

Hotel Gregor ve spolupráci s městem Modřice pořádá dne 31. 10. 2016 VEČER ROZSVÍCENÝCH LAMPIČEK. Sejdeme se u Sokolovny v 18.00 hodin. Po rozsvícení lampionků půjdeme ulicí Benešova, Komenského, Husova, Poděbradova na náměstí Svobody, kde na děti bude čekat sladká odměna, teplý čaj a ohňostroj.

Byl nalezen klíč s přívěškem a dioptrické brýle, majitel si může nalezené věci vyzvednout v úředních hodinách na recepci Městského úřadu.

Bezpečnostní agentura hledá muže (ženu se psem) pro výkon strážní služby v lokalitě Brno- město. Požadavek: bezúhonnost, praxe, výhodou služební pes.  Doba výkonu služby: v pracovních dnech od 17: 00 do 07: 00 hodin, soboty a neděle denní služby v časovém rozpětí 6: 00 až 18: 00 hodin. Předpokládaná délka spolupráce je 5 měsíců. V případě zájmu volejte: 602 775 950

Muzeum města Modřice pořádá podzimní výstavu Měšťanská domácnost před sto lety. Výstava potrvá do konce měsíce října.

Nábytek Mikulík Vranovice přijme Asistent(ku) prodeje nábytku.
Náplň práce:

Prodej a odborné poradenství, profesionální zákaznický servis
Zpracování 3D návrhů v programu PRO100
Zodpovědnost za svěřené zakázky, chod a vzhled prodejny
Denní komunikace se zákazníky
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nebo výuční list

Pokročilá znalost práce na PC
Spolehlivost, Zodpovědnost, Komunikační schopnosti
Čistý trestní rejstřík
Žádost o místo možno zaslat na e-mail:
personalni@nabytek-mikulik.cz
Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 746 080.

Hledáme pomocnici nebo pomocníka k ošetřování staršího, nemocného pána. Kontakt: 724 869 138.