Pravidelné hlášení 16. 3. 2016

Muzejní spolek zve všechny zájemce o naši minulost a přítomnost na přednášku Umělecké památky Modřic chráněné či nechráněné, současné i zaniklé a to ve středu 16. března v 19 hodin v zasedacím sále na radnici. Vstupné je dobrovolné.

Společnost ADOCO s.r.o. vás zve na výprodejové dny textilu, které se uskuteční v pátek 18. 3. od 9 do 17 hodin a v sobotu 19. 3. od 8 do 12 hodin. Prodejny se nachází na ulici Družstevní 729/225 v areálu bývalého Agra v Ořechově. Vyprodávat se bude dětský, dámský a pánský textil za likvidační ceny.

Český statistický úřad oznamuje, že ve městě Modřice bude probíhat šetření v domácnostech v termínu od 6. února do 5. června 2016 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů, kteří se prokáží průkazem tazatele a příslušným pověřením, které ve spojení s občanským průkazem je opravňuje k provedení šetření Životní podmínky 2016.

Svoz biopoplenic bude probíhat vždy ve čtvrtek odpoledne.

Dne 19. 3. bude v DRFG aréně probíhat rozloučení se sezónou 2015/2016. Akce začíná od 15 hodin otevřením areálu pro veřejnost, dále pokračuje autogramiádou “A“ týmu a exhibičním utkáním. Od 15 do 17:30 hodin je pro děti připraven doprovodný program.

Společnost Synlab czech s.r.o. se sídlem v Modřicích nabízí dlouhodobou spolupráci na pozici řidič osobního služebního vozidla. Popis pracovní náplně:

-přeprava laboratorních vzorků, výsledků lékařům,

- přeprava materiálu v rámci laboratoří,

-svoz dokumentů mezi jednotlivými středisky.

Požadujeme: časovou flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B, bezúhonnost, dobrou pracovní morálku, dochvilnost a spolehlivost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme: práci na Dohodu o pracovní činnosti, úvazek 20 hodin týdně, dobré platové podmínky.

Nástup ihned, místo výkonu práce Modřice.

Kontakt: synlab czech s.r.o., pavel.sustekynlab.cz, telefon v době od 8:00 - 14:00 hod. 605 254 697 - dispečer svozové služby - p.Šustek.

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie
Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie: Dne 11.04.2016 od 08:00 do 10:00Vypnutá oblast: Rozsah TSč.9192  Za humny, tj.ul. Za Humny, Střední, Prusinovského, Mayerova.

Drůbežárna Prace bude v  sobotu 19.3. v 8:30 hod. u městského úřadu Modřice  prodávat: kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže - cena 5 Kč/ks.