Pravidelné hlášení 15.9.2014

Dne 22. a 23. září proběhne blokové čištění komunikací města Modřice. Prosíme tímto občany, aby respektovali dopravní značení a umožnili plynulý úklid komunikací.
Děkujeme

SRPŠ při ZŠ Modřice spolu se SRPŠ při ZUŠ Ořechov si dovolují pozvat občany Modřic, v pátek dne
19. září 2014 do areálu Pod Kaštany, kde se bude konat 3. ročník „Podzimního festivalu dětského umění“ s názvem KAŠTÁNKOVÉ VESELÍ 2014.
Začátek je v 16.00 hodin a připravili jsme si pro Vás:
- vystoupení žáků ZUŠ Modřice, Ořechov a Syrovice spolu se žáky ZŠ Modřice
- soutěže s odměnou
- výtvarnou dílnu
- posezení kryté stany, které nám laskavě zapůjčilo vedení města Modřice
- občerstvení pro děti i dospělé připravené členkami spolku SRPŠ při ZŠ Modřice
- diskotéku a mnoho dalšího.

V případě velmi nepříznivého počasí se akce přesune do vestibulu ZŠ Modřice na ulici Benešova.

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitosti  na odstranění nebo ořez dřevin ohrožující bezpečný  a spolehlivý provoz elektrického zařízení. Odstranění a ořez dřevin proveďte v termínu do konce tohoto roku.  Práce při kterých by mohla být ohrožena bezpečnost osob, technický stav vedení či jeho provoz může být prováděna pouze se souhlasem společnost E.ON Česká republika. Bližší informace na tel. čísle 724 325 905. Pro kácení dřevin, kde to legislativa vyžaduje je nutností zajistit písemné povolení městského úřadu Modřice.

Srdečně Vás zveme na ,, Dětské odpoledne‘‘
4. ročník DRAKOMETIÁDY proběhne za příznivého počasí dne 20. září 2014 od 13 hodin v prostorách Golf Resort Kaskády, Jinačovice. Všichni jste zváni na pouštění draků s bohatým doprovodným programem. Bližší informace na www.hc-kometa.cz

Drůbežárna Prace bude v sobotu 20.9.  v 8:30 u městského úřadu Modřice prodávat kuřice všech barev, stáří 19 - 24 týdnů, cena 160 - 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, stáří 2 - 4 týdnů, cena 25 - 45 Kč/ks, káčata brojlerová, stáří 2-5 týdnů, cena 45-75 Kč/ks, krůty, stáří 6-13 týdnů, cena 180-290 Kč/ks jateční kačeny, cena 190 Kč/ks chovné kohouty, krmivo pro drůbež a králíky
dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 15 Kč za kůži.

Nábytek Mikulík Vranovice přijme do pracovního poměru: Řidiče s řidičským průkazem skupiny C  - rozvozce nábytku po ČR, nutný čistý trestní rejstřík, předchozí praxe výhodou. Nástup možný ihned. Nabízíme: zázemí stabilního zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity a další zaměstnanecké výhody. Žádost o místo možno zaslat na e-mail: obchod@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 773 626 908.