Pravidelné hlášení 15.5.2015

Sdružení rodičů a přátel školy při Základní škole Modřice ve spolupráci s firmou van Gansewinkel, a.s. vyhlašují Jarní soutěž ve sběru starého papíru, která se bude konat v týdnu „Dne Země“,  od pondělí 20.4. do pátku 24.4. Soutěž je vyhlášena pro děti základní školy, ale sběr papíru je výzvou i pro ostatní občany města Modřice. Přineste starý papír a podpořte naše školáky. Finanční částka získaná za sběr papíru bude sloužit k pořízení vybavení školy či družiny. Kontejnery budou celý týden přistaveny před Základní školou na ulici Komenského. Kontejner pro školáky bude v provozu ráno od 7:00 do 8:00 hodin a odpoledne od 15:30 do 16:30 hodin. Kontejner pro veřejnost bude otevřen od 7:00 hodin do 18:00 hodin. Děkujeme předem všem zúčastněným.

Akce Ukliďme Česko v Modřicích dne 18. dubna 20158 v době od 8 - 14 hodin. Sraz před radnicí v 8 hodin. K dispozici budou pytle na odpad a v omezené míře pracovní rukavice. Přijďte a pomozte zlikvidovat nepořádek v našem okolí.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 16.4. v 8:30 hod. u o.ú. prodávat: kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160 - 170 Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky, dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 20 Kč za kůži.

Město Modřice pořádá v sobotu 25. 4. od 15 hodin v hotelu Gregor DĚTSKÝ KARNEVAL, kterým Vás provedou domácí mazlíci Azor a Míca. Všichni jste srdečně zváni.

Pálení čarodějnic proběhne ve čtvrtek 30. dubna v 16:30 hodin v areálu Pod Kaštany. Proběhne zde vyhlášení Miss čarodějnice. Občerstvení je zajištěno, všichni jste srdečně zváni.

Společnost Agro Brno Tuřany, zahradnická divize hledá sezonní brigádníkydo výroby a do obchodů v Brněnských Ivanovicích a v Dolních Heršpicích. Náplní práce je zejména příprava rostlin k expedici a vlastní expedice, čištění květináčů, polepování štítky, skládání rostlin do regálů a přepravek, úklid po manipulaci s rostlinami, úklid skleníků. Mzda je 70 Kč/hod hrubého, nabízíme také kratší úvazky, vhodné i pro maminky na rodičovské dovolené nebo zdatné důchodce, předpokládané trvání brigády do konce 06/2015 , popřípadě do konce 11/2015.Zájemci se mohou hlásit u paní Sedláčkové na tel. 723 760 838 nebo u paní Pošvářové na tel. 602 518 198 nebo na email: pam@agro-turany.cz

Nábytek Mikulík Vranovice přijme do pracovního poměru TRUHLÁŘE pro výrobu nábytku. Požadujeme vyučení v oboru. Nabízíme zázemí stabilního zaměstnavatele, zaměstnanecké benefity a další zaměstnanecké výhody.Nástup možný ihned.Žádost o místo možno zaslat na e-mail: miroslav.mikulik@nabytek-mikulik.cz Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel.: 608 815 550.

Česká pojišťovna a.s. otevřela v rámci zkvalitňování svých služeb poradenské a servisní místo v Modřicích na ulici Masarykova 143, vedle pošty.

Otevírací doba je:

pondělí 9.30 – 16:30

středa 9:00 – 17:00

Pátek 9:00 – 17:00

Byly nalezeny klíče, kdo je ztratil může si je vyzvednou na městském úřadě u paní Ventrubové.