Pravidelné hlášení 15. 6. 2016

Dne 15. 6. 2016 v 17 hodin se uskuteční ve velké zasedací místnosti na radnici 9. veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřice.

Na matrice jsou k vyzvednutí fotografie z vítání občánků.

Zavedená firma FK system – povrchové úpravy, s.r.o. se sídlem v Brně-Modřicích, Chrlická 661, přijme na pravidelný úklid kanceláří a šaten pracovníků spolehlivou paní na úklid pravidelně 2 x týdně (úterý a čtvrtek) od 15.30h  - pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti  od 01.07.2016     3000,-kč/měsíc Kontakt:       paní Hemerková, p. Petříková  tel. 547 357 085 až 88

Drůbežárna Prace bude v sobotu 18. 6.  v 8:15 hod.  prodávat: kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krůty, jatečné kachny o váze 3-4 kg - cena 190 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

„ Městský fotbalový klub Modřice zve všechny příznivce na odvetné finálové utkání okresního přeboru Brno – venkov mladších žáků proti družstvu Vysokých Popovic.

V prvním finálovém utkání zvítězili naši žáci na hřišti soupeře 3 : 1. Odvetné finálové utkání bude odehráno ve čtvrtek 16. června v 17 hodin 30 minut na našem hřišti.Přijďte podpořit naše mladé naděje.“

Kolektiv stárků modřických hodů zve všechny mladé k rozšíření svých řad. První informativní schůzka se bude konat ve středu 15. 6. 2016 v 19 hodin v klubovně nad knihovnou. Přijďte poznat nové lidi a zažít spoustu zábavy. Těšíme se na Vás! Za všechny stárky Jirka a Lenka.

Firma TOP Dřevointer v Nebovidech hledá zaměstnance: TRUHLÁŘE / VÝROBCE NÁBYTKU na HPP i brigádně. Požadujeme spolehlivost, pracovitost, praxe v oboru výhodou – není podmínkou.Volejte: 721 259 158

Kalendář akcí, které pořádají města a obce na trase cyklostezky Brno-Vídeň, je k vyzvednutí na recepci MÚ Modřice.

Na recepci MÚ Modřice je k podpisu petice proti přehradě na řece Oslavě s názvem Zachraňme údolí Oslavy. Můžete ji do odvolání přijít podepsat v otevírací době radnice.

Příští týden v sobotu 25. června se bude konat od 13 hodin v areálu Pod Kaštany šermířský den a středověká bitva. Vstupné pro dospělé je 80,- Kč, pro důchodce a studenty 60,- Kč, děti nad 120 cm 40,- Kč, menší mají vstup zdarma. Na akci se sjede okolo 200 šermířů z celé republiky. Nově je do programu zařazen středověký boj s dřevcem na koních.

Cirkus Pacifik, který během třech týdnů odjíždí na celosezonní turné do Polské republiky, uspořádá v našem městě pouze jeden program a to v sobotu 16. června v 18 hodin v prostoru za Sokolnou. V programu uvidíte artisty, kouzelníky, cvičená zvířátka, klauny, vrhače nožů, akrobaty v kopuli stanu nebo ohnivou show. Dále uvidíte magické vystoupení s největším bílým hadem v ČR, který váží 130 kg. Pokladna bude otevřena hodinu před začátkem. Děti do 3 let mají vstup zdarma. V programu bude fotografování s hady a mini poníky. Stan je vytápěn.

Společnost Adoco s.r.o. vás zve na výprodejové dny textilu, které se uskuteční v pátek 17. června od 9 do 17 hodin a v sobotu 18. 6. od 8 do 12 hodin. Prodejny se nachází na ulici Družstevní 729/22 v areálu bývalého Agra v Ořechově. Vyprodávat se bude dětský, dámský a pánský textil za likvidační ceny.