Pravidelné hlášení 12. 10. 2016

Byl nalezen klíč s přívěškem a dioptrické brýle, majitel si může nalezené věci vyzvednout v úředních hodinách na recepci Městského úřadu.

Potraviny-Brněnka na ulici Husova se od 7. 10. 2016 přesouvají na adresu Komenského 600, Modřice.
Od 10. 10. do 17. 10. uvítáme zákazníky slevou 10% na všechny produkty. Mražené maso se slevou 50%. Sleva se nevztahuje na cigarety a jízdné.

Bezpečnostní agentura hledá muže (ženu se psem) pro výkon strážní služby v lokalitě Brno- město. Požadavek: bezúhonnost, praxe, výhodou služební pes.  Doba výkonu služby: v pracovních dnech od 17: 00 do 07: 00 hodin, soboty a neděle denní služby v časovém rozpětí 6: 00 až 18: 00 hodin. Předpokládaná délka spolupráce je 5 měsíců. V případě zájmu volejte: 602 775 950

Do pátku 14. října se bude konat Podzimní soutěž ve sběru starého papíru. Soutěž je vyhlášena pro žáky základní školy, ale sběr papíru je výzvou i pro ostatní občany města Modřice. Přineste starý papír a podpořte naše školáky. Finanční částka získaná za sběr papíru bude sloužit k pořízení vybavení školy či družiny. Kontejnery budou celý týden přistaveny před základní školou na ulici Komenského a provozní doba bude každý den ráno od 7:00 do 8:00 hodin a odpoledne od 15:30 do 16:30 hodin.
Děkujeme všem zúčastněným.

Muzeum města Modřice pořádá podzimní výstavu Měšťanská domácnost před sto lety. Výstava potrvá do konce měsíce října.

Nábytek Mikulík Vranovice přijme Asistent(ku) prodeje nábytku: Náplň práce:
Prodej a odborné poradenství, profesionální zákaznický servis
Zpracování 3D návrhů v programu PRO100
Zodpovědnost za svěřené zakázky, chod a vzhled prodejny
Denní komunikace se zákazníky
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nebo výuční list

Pokročilá znalost práce na PC
Spolehlivost, Zodpovědnost, Komunikační schopnosti
Čistý trestní rejstřík
Žádost o místo možno zaslat na e-mail:
personalni@nabytek-mikulik.cz
Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 746 080.

Hledáme pomocnici nebo pomocníka k ošetřování staršího, nemocného pána. Kontakt: 724 869 138.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 15.10.  v 8:15 hod. prodávat:
kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks,
jatečné kachny o váze 3-3,5 kg - cena 190 Kč/ks
krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.