Pravidelné hlášení 10.10.2016

Byl nalezen klíč s přívěškem a dioptrické brýle. Majitel si může nalezené věci vyzvednout v úředních hodinách na recepci Městského úřadu.

Potraviny-Brněnka na ulici Husova se od 7. 10. 2016 přesouvají na adresu Komenského 600, Modřice. Od 10. 10. do 17. 10. uvítáme zákazníky slevou 10% na všechny produkty. Mražené maso se slevou 50%. Sleva se nevztahuje na cigarety a jízdné.

Bezpečnostní agentura hledá muže (ženu se psem) pro výkon strážní služby v lokalitě Brno- město. Požadavek: bezúhonnost, praxe, výhodou služební pes.  Doba výkonu služby: v pracovních dnech od 17: 00 do 07: 00 hodin, soboty a neděle denní služby v časovém rozpětí 6: 00 až 18: 00 hodin. Předpokládaná délka spolupráce je 5 měsíců. V případě zájmu volejte: 602 775 950

Od pondělí 10. října do pátku 14. října se bude konat Podzimní soutěž ve sběru starého papíru. Soutěž je vyhlášena pro žáky základní školy, ale sběr papíru je výzvou i pro ostatní občany města Modřice. Přineste starý papír a podpořte naše školáky. Finanční částka získaná za sběr papíru bude sloužit k pořízení vybavení školy či družiny. Kontejnery budou celý týden přistaveny před základní školou na ulici Komenského a provozní doba bude každý den ráno od 7:00 do 8:00 hodin a odpoledne od 15:30 do 16:30 hodin.
Děkujeme všem zúčastněným.

Muzeum města Modřice pořádá podzimní výstavu Měšťanská domácnost před sto lety. Výstava potrvá do konce měsíce října.

Asistent(ka) prodeje nábytku: Náplň práce:
Prodej a odborné poradenství, profesionální zákaznický servis
Zpracování 3D návrhů v programu PRO100
Zodpovědnost za svěřené zakázky, chod a vzhled prodejny
Denní komunikace se zákazníky
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nebo výuční list

Pokročilá znalost práce na PC
Spolehlivost, Zodpovědnost, Komunikační schopnosti
Čistý trestní rejstřík
Žádost o místo možno zaslat na e-mail:
personalni@nabytek-mikulik.cz
Termín osobního pohovoru nutné předem dohodnout na tel: 608 746 080.

Hledáme pomocnici nebo pomocníka k ošetřování staršího, nemocného pána. Kontakt: 724 869 138.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 15.10.  v 8:15 hod. prodávat:
kuřice všech barev + chovné kohouty  - cena 170 Kč/ks, roční slepice - cena 80 Kč/ks,
jatečné kachny o váze 3-3,5 kg - cena 190 Kč/ks
krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.