Mimořádné hlášení - 30.5.2013

31. března skončila splatnost poplatků za psy. Žádáme občany, kteří do dnešního dne nezaplatili, aby tak učinili v úřední dny na Městském úřadě.

Srdečně zveme všechny děti a dospělé na Den dětí, který se koná v sobotu dne 1. Června 2013 od 13:00 hodin v areálu „Pod Kaštany“ v Modřicích, můžete se těšit na myslivecké střelby z „vzduchovek“, laserovou střelnici, na hry a soutěže. Občerstvení je zajištěno. Akci pořádá Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s městem Modřice a Mysliveckým sdružením.

V pátek 31.5 pořádá firma Volanský Prostějov v sále hotelu Gregor prodej jarních kolekcí oděvů české a slovenské výroby. Můžete se těšit na velký výběr jarních bund, sak, ale také kostýmů, halenek, kalhot, obleků a košil – to vše v počtu několika tisíc kusů za výprodejové ceny. Pro tento den jsem pro Vás připravili další 10-tiprocentní slevy na vybraný sortiment. Těšíme se na Vás v pátek 31.5 od 9-17 hodin.

Další pátek se nám blíží a v restauraci Cihelna můžete očekávat další skvělou párty. Tentokrát Vás čeká balonková párty, přijďte si v pátek vypráskat z balonku výhru. Po celý večer Vám  bude DJ Bender  hrát tu nejlepší muziku, můžete se těšit na rum s colou za 350,- Kč. Balonková párty se koná 31.5.2013 v 20:30, vstupné je 50,- Kč, rezervaci můžete provést na tel. 774 422 113, najdete nás v bývalém areálu Modřická Cihelna na ulici Brněnská 414.