Hlášení místního rozhlasu

Město Modřice pořádá sbírku ošacení pro zneužívané, týrané a opuštěné děti. Sbírka se koná od pondělí 8.10.2012 do středy 10.10.2012. Sběrné místo je na podatelně Městského úřadu v Modřicích. Sbíráme jak ošacení tak hračky, školní potřeby a knížky.

Městské muzeum Vás zve na výstavu "Modřické vinohrady a jejich právo od 15. do 20. století". Výstava je otevřena do poloviny října, vždy v sobotu, neděli, pondělí a úterý od desíti do 17:00 hodin.

Zahradnické centrum Brabec v Modřicích zve všechny na Dýňové slavnosti ve dnech 13. a 14.10.2012. Program pro děti zajišťuje divadlo Koráb. V sobotu zahrají pohádku Perníková chaloupka a v neděli Princezna s dlouhým nosem. Vezměte si s sebou nástroje na vydlabávání dýní a vříme, že vás rozveselí balónkový klaun a ti odvážní si mohou nechat pomalovat obličej nebo zasoutěžit. Nezapomeňte 13. a 14.10.2012 zahradnické centrum Brabec v Modřicích pořádá dýňové slavnosti.