Registr oznámení

Informace OTEVŘÍT.

Informace o úklidu komunikací OTEVŘÍT

Oznámení OTEVŘÍT.

Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Brně, Kontaktní prac. Brno-venkov oznamuje, že ve dnech 28.12. až 31.12. 2015 bude oddělení hmotné nouze, příspěvku na péči a dávek pro osoby zdravotně postižené Šlapanice, pracoviště Opuštěná 9/2 v Brně, z důvodu stěhování UZAVŘENO

V nevyhnutelných případech budou ve dnech 28.12. a 29.12. 2015 na pracovišti Opuštěná pouze převzaty žádosti o dávky pracovníkem podatelny v kanceláři č. 342. Ve dnech 30.12. a 31.12.2015 budou žádosti o dávky pouze převzaty na podatelně, na pracovišti Koliště 17, Brno.

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí na ořez popř. odstranění dřevin ohrožujících bezpečný provoz zařízení distribuční
soustavy. OTEVŘÍT

Pronájem krytého garážového stání v objektu bytového domu Za Humny, Modřice.

Zájemci mohou předložit žádosti na adresu:

Majetkový odbor, Městský úřad Modřice, náměstí Svobody 93, 664 42 Modřice

Pro bližší informace, včetně možnosti prohlídky, kontaktujte paní Kateřinu Habartovou, telefon: 725 011 334.

Informace k rozesílaným složenkám sloužícím k úhradě letošní daně z nemovitých věcí OTEVŘÍT.