Krizové situace

Ve čtvrtek dne 13.6.2019 došlo k havárii vodovodu. Ulice Masarykova od pošty po faru je uzavřena pro automobily, chodník je průchozí. Stejně tak ulice Benešova v jednosměrné ulici je průchozí, ale průjezd je zakázán. V některých částech města může být částečně omezena dodávka vody. Cisterna je přistavena na ulici Masarykova před domem č.p. 106. O průběhu dalšího stavu situace Vás budeme průběžně informovat formou rozhlasu a webových stránek města. Z důvodu bezpečnosti dodržujte značení a pokyny.

Informaci OTEVŘÍT

Aktuální informace na stránkách Brněnských vodáren a kanalizací - http://www.bvk.cz/

Výsledky analýzy vody dodávané BVK, a.s. potvrdily NEZÁVADNOST PITNÉ VODY - OTEVŘÍT.

Informace OTEVŘÍT.

Vyzýváme všechny občany Jihomoravského kraje, aby nekonzumovali lihoviny a destiláty s nejistým původem či složením, protože se tak vystavují nebezpečí ohrožení zdraví a života.
Pro informování občanů zřídil Jihomoravský kraj prostřednictvím Nemocnice Kyjov zvláštní krizovou informační telefonní linku s číslem 518 601 335, která 24 hodin denně poskytne zájemcům informace o příznacích otravy metylalkoholem a nutných postupech k léčbě postižených pacientů.