Informace IDS JMK

Zdravíme Vás v období, kdy většina z Vás spokojeně sedí doma a těší se z televizních pořadů. Ale doprava nikdy nespí a tak i nyní ve dnech relativního klidu a pohody Vám posíláme několik drobných novinek z dopravy. Hlavní a základní zpráva je určená pro obyvatele Znojma a okolí. Už na Nový rok se budou moci svézt zbrusu novými autobusy po nových linkách a zaplatit bankovní kartou místo řidiče našemu validátoru. Město Znojmo se tak zařadí mezi města s nejkvalitnější městskou dopravou v ČR. Vše je připraveno a naši pracovníci budou na místě, aby případné mušky ještě vychytali.

Druhá zpráva je také pozitivní, náš slevový partner Aqualanad Moravia opět po rekonstrukci otevřel své brány a náš Aquabus tam cestu stihne za pouhých 45 minut. Svezte se do lázní autobusem a nestresujte se v autě.

A poslední zpráva je jen drobné upozornění - jak jsem již avizovali, během víkendu pojedou v souvislosti s problémy železničního mostu v Brně vlaky S3 bez omezení přes Hlavní nádraží s možnými drobnými zpožděními. Příští týden v pracovní dny však počítejte s tím, že většina vlaků S3 Hlavní nádraží vynechá a místo  toho zastaví na Dolním nádraží. Příští týden se pak dozvíte, jak bude výluka řešena v dalších týdnech.

Vážení čtenáři informailu, cestující a obyvatelé Jihomoravského kraje, chtěli bychom Vám na konci roku 2022 poděkovat za Vaši přízeň a popřát Vám do nového roku jenom to nejlepší - ať jste zdraví, spokojení a ať se Vám v životě daří!

NOVOROČNÍ

Starému roku dochází dech
a nový rok nazul si tretry
snad bude lepší, snad sundáme svetry
kéž je míň starostí v jeho dnech.

Poslední Infomail tohoto roku,
děkujem za přízeň, že s námi jezdíte
šetříte přírodu, peníze spoříte
rozhodně nepíšem poslední sloku.

Ať s námi nadále cesty vás baví
ať vždycky v pohodlí k cíli vás svezeme
za všechny kolegy právě teď přejeme
vám i všem v okolí štěstí a zdraví!
__________________

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu [www.idsjmk.cz]www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu [www.idsjmk.cz]www.idsjmk.cz.

Infomail je uložený i na odkazu: Infomail IDS JMK 50/2022.

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje