Byl vybrán zhotovitel kanalizace

Vedení města schválilo výběr zhotovitele na rekonstrukci kanalizace a vodovodu v Masarykově ulici. Na základě výsledků otevřené soutěže zvítězila firma Inženýrské stavby Brno. Město bude hradit náklady na kanalizace ve výši 21 milionů bez DPH. Současně se zhotovitel zavázal stavbu realizovat během 52 týdnů, což je výrazně rychleji, než bylo předpokládáno. Aktuálně se čeká na uplynutí zákonných lhůt a procesů předcházejících uzavření smlouvy. Je možné, že stavba započne již v druhé polovině měsíce dubna.

Na rekonstrukci vodovodu a kanalizace naváže Správa a údržba silnic JMK, která kompletně opraví povrch vozovky a město Modřice přilehlé plochy – chodníky a parkovací stání. Dokončení všech prací je plánováno do konce roku 2025.

Srdečně Vás zveme na setkání občanů s vedením města, které se uskuteční ve středu 24. dubna od 18 hodin ve velké zasedací místnosti radnice. Toto setkání bude věnováno především představení aktuálních informací o rekonstrukci ulice Masarykova.