Pravidelné hlášení 28.08. + 30.08.2023

Zveme občany na veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřic, které se koná dne 4. 9. 2023 od 18 hodin ve velké zasedací místnosti radnice.

V pátek 1. 9. 2023 proběhne ve městě mytí a dezinfekce kontejnerů na směsný komunální odpad. Kontejnery budou nejprve vysypány, následně jiným vozem umyty a zdezinfikovány. Žádáme občany, aby do vysypaných kontejnerů nevhazovaly během tohoto dne odpad, jinak nebudou moci být umyty a zdezinfikovány. Děkujeme za pochopení.

Město Modřice přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici strážník Městské policie s nástupem po dohodě s uchazečem. Požadavky: státní občanství ČR, věk min. 18 let, minimálně střední vzdělání s maturitou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost. Lhůta k podání přihlášky je 30.09.2023 do 12 hodin. Vzor přihlášky a informace k výběrovému řízení najdete na webových stránkách města Modřic. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí personalistka Bc. Martina Vojtová, tel. 774 002 172, e-mail: martina.vojtova@mesto-modrice.cz.

Tento pátek 1. 9. bude knihovna z důvodu čerpání dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Od 28. 8. do 1. 9. bude ordinace MUDr. Urbánkové uzavřena. Zastupuje ji MUDr. Kousalík v jeho ordinačních hodinách.

Dne 31.08.2023 od 14:30 hodin se bude konat v Pasivním bytovém domě pro seniory na ul. Nádražní 1123 zábavné odpoledne se skupinou Jen tak band. Přijďte se potěšit u dobré zábavy.

Obec Popovice nabízí poslední volné místo v Dětské skupině Popovice pro dítě 2-4 roky. Info na tel. 733 642 598, Daniela Fialová.

V areálu sokolovny Měnín dne 9. 9. 2023 od 14 hodin bude probíhat Den otevřeních dveří aneb staň se sportovcem, nebo hasičem. Vezměte si sebou sportovní oblečení, sportovní obuv se světlou podrážkou a především chuť si zasportovat.