Pravidelné hlášení 27.01.2021

Zveme občany na 11. mimořádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřic, které se bude konat v pondělí 1. 2. 2021 v 18 hodin ve velké zasedací místnosti Městského úřadu nad obřadní síní.

Odstávka elektrické energie je hlášena na 29. 1. 2021 od 8 do 16 hodin v oblasti ul. Havlíčkova č.p. 1, 3, 4, 180 a nám. Svobody č.p. 5.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Nábytek Mikulík Vranovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici: ASISTENT-ASISTENTKA MALOOBCHODNÍHO PRODEJE NÁBYTKU. Jestli je pro Vás denní komunikace se zákazníkem zábavou, máte obchodního ducha a chcete se podílet na designu a interiéru v domovech, přihlaste se do výběrového řízení na e-mail: personalni@nabytek-mikulik.cz, popřípadě přes web www.nabytek-mikulik.cz / KARIÉRA. Další informace na tel.: 608 746 080 (p. Polášková).

Zahradnická firma Hortis, se sídlem v Židlochovicích přijme do svého týmu šikovné, manuálně zručné pracovníky na pozici zahradník/zahradnice. Nástup možný od 1.března 2021. Více informací na www.hortis.net. Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu hortis@hortis.net.