Pravidelné hlášení 26.04.2023

Zveme občany na setkání s vedením města, které se bude konat ve středu 03.05. od 17 hodin ve velké zasedací místnosti radnice nad obřadní síní.

Mateřská škola Modřice zve rodiče k zápisu, který se koná v úterý 2. 5. 2023 od 9 hodin v ředitelně školy. Bližší informace najdete na webových stránkách školy www.msmodrice.cz.

Sbor dobrovolných hasičů zve občany na Pálení čarodějnic, které se uskuteční 30. 4. 2023 v 17 hodin v areálu Pod Kaštany. Občerstvení je zajištěno.

Římskokatolická farnost pořádá v sobotu 6. 5. 2023 POUŤ KE SV. GOTHARDOVI. Pouť bude zahájena ve 14 hodin mší v kostele a v 15 hodin jste zváni ke společnému setkání v areálu fary. Občerstvení je zajištěno.

Kolektiv stárků zve občany na Ženáčské hody, které se konají 6. a 7. května. V sobotu 6. 5. se od 17:30 hodin staví mája u Sokolovny. V neděli 7. 5. půjde od 9 hodin průvod městem, od 15 hodin začíná před radnicí vystoupení folklorního kroužku a potom se předává právo. Od 17:30 bude na sokolovně začínat hodová zábava. Celý den doprovází DH Venkovanka.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Drůbežárna Prace bude v sobotu 29. 4. v 8:15 hod. v Modřicích na nám. Svobody prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 15 Kč/ks.

Strojírenská firma Kovolit, sídlící vedle vlakového nádraží v Modřicích, přijme fyzicky zdatné, zručné a spolehlivé pracovníky na pozice kovář-obsluha kovacích lisů a odlévač do kokilárny-obsluha licích strojů. U obou pozic se jedná práci v třísměnném provozu od pondělí do pátku a obě pozice jsou na zaučení. U pozice kovář nabízíme nástupní mzdu 30 00 Kč hrubého + příplatky, u pozice odlévač do kokilové slévárny nástupní mzdu 24 000 Kč hrubého + příplatky. Více informací k oběma pracovním pozicím a benefitům, které firma poskytuje, naleznete na www.kovolit.cz, v sekci Kariéra. Také nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 606 740 713, případně osobně kterýkoliv pracovní den v 9:30 hod.