Pravidelné hlášení 25.09.2017

V Modřicích probíhá 25. a 26. 9. 2017 úklid místních komunikací. Tato informace se netýká lokality Bobrava, kde se blokové čištění již uskutečnilo.

Od pátku 29.09. do neděle 01.10.2017 se v Modřicích konají Svatováclavské hody. V pátek se na nám. Svobody bude od 17 hodin stavět mája, v sobotu budou stárci zvát občany a od 20 hodin začne v sále hotelu Gregor předhodová zábava. V neděli od 9:30 hodin se koná v kostele mše, ve 13:30 hodin jde průvod od Sokolovny, ve 14:30 předtančí před radnicí Dětský folklorní kroužek, potom se bude předávat hodové právo. Zábava začne na Sokolově od 16:30 hodin. V průběhu hodů se ve dvoře MP koná výstava zahrádkářů, kde vystoupí Smíšený pěvecký sbor města a v muzeu je ke zhlédnutí výstava Kuchyně našich babiček.

Městská knihovna Modřice vás srdečně zve na prodejní výstavu broží a šperků, která se uskuteční ve dnech 25. 9. až 31. 10. 2017.

Skauti Modřice přijmou dívky a chlapce ročník narození 2014 - 2010 do družiny Zajíčků, která má pravidelné schůzky v pondělí od 16 do 17 hodin. Dále přijímají mezi skautské vodáky dívky a chlapce ročník narození 2007 a starší, výjimky individuálně. Více informací na www.skautimodrice.cz, modrice@skaut.cz a facebookové stránce Skauti Modřice.

Bezpečnostní agentura přijme muže a ženy (částečné invalidní a starobní  důchodce) na ostrahu objektu v Brně. Práce v uniformě, denní a noční směny. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte v době od 8 do 16 hodin na tel. číslo: 731 595 138

Firma IGM nástroje a stroje s.r.o., Brněnská 1066, Modřice. Příjme do svého kolektivu šikovnou pracovnici na úklid kanceláře, prodejny a skladu v Modřicích. Práce do 12 hodin měsíčně, cca 4x za měsíc v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Nástup možný ihned. Nabízí: jednoduchou a dobře ohodnocenou práci, volbu pracovních hodin dle Vašich požadavků, malý pracovní kolektiv, plat 110,- Kč za hodinu. Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu prace@igm.cz nebo volejte na tel. 546 606 050.

Prosíme majitele psů, aby dbali zvýšené opatrnosti při venčení a pohybu psa bez dozoru. Je hlášena otrava při níž došlo k úhynu zvířete.