Pravidelné hlášení 24.08.2020

Letní kino v Modřicích bude promítat v přírodním areálu Pod Kaštany vždy od 20:30 hodin. V pátek 28.08. se bude promítat hudební komedie Bourák a v sobotu 29.08. komedie Přes prsty. Občerstvení je zajištěno, vstup je zdarma.

Kolektiv mladých modřických stárků a Restaurace Sokec srdečně zvou na akci: Eště byly čtyři týdně do hodů - posezení s dechovkou v Modřicích. Ta proběhne venku u Městské haly ve středu 26.8.2020 od 19 h. Zahraje DH Doubravěnka. Vstupné dobrovolné. Těšíme se na Vás.

Žádáme občany, kteří nezaplatili poplatky ze psů a nájem z obecního pozemku za rok 2020, aby tak učinili nejpozději do 15.09.2020. Úhradu lze provést hotově na pokladně městského úřadu nebo platbou na účet. Na telefonním čísle 537 001 023 bude sděleno číslo účtu, variabilní symbol poplatníka a částka k úhradě.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic rozšiřuje svůj výrobní tým o pozice: TRUHLÁŘ – pro sériovou výrobu nábytku, OBSLUHA NÁŘEZOVÉHO CENTRA, OBSLUHA OLEPOVACÍHO STROJE. A do našeho skladu hledáme: SKLADNÍKA. Požadujeme: manuální zručnost, technickou zdatnost a ochotu se učit novým věcem. Nabízíme: hlavní pracovní poměr, dlouhodobou práci ve stabilní české rodinné firmě s 30-ti letou tradicí. Dotazy Vám zodpoví - personální asistentka firmy: Magda Polášková na mobilním čísle 608 746 080 nebo pište na email: personalni@nabytek-mikulik.cz

Firma Synergie nabízí jednoduchou práci v klimatizované hale v Modřicích. Můžete si zvolit, zda budete pracovat na 2 nebo 3 směny. Zaměstnancům jsme právě navýšili mzdy. Těšit se můžete na výborné obědy za polovinu ceny, nápoje zdarma nebo 25 dní dovolené. Přijďte se podívat na den otevřených dveří. Pro více informací navštivte vývěsku našeho městského úřadu nebo volejte na bezplatnou linku 800 225 435.