Pravidelné hlášení 21.06.2023

Městský úřad Modřice přijme brigádníka na pracovní pozici asistent/-ka majetkového odboru s náplní práce: příprava podkladů pro realizaci investičních záměrů města, příprava a koordinace podkladů pro zpracování studií, aktualizace evidence veřejných účelových komunikací, archiv města. Vhodné i pro studenty, ženy na MD či důchodce. Pracovní poměr na Dohodu o provedení práce. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí: Bc. Květoslava Höklová, tel. 606 764 544, e-mail: kvetoslava.hoklova@mesto-modrice.cz

Od 3. 7. do 8. 7. 2023 (včetně) bude uzavřen sběrný dvůr z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.

Ordinace MUDr. Urbánkové je od 26.06. do 07.07.2023 UZAVŘENA z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje ji MUDr. Kousalík.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Drůbežárna Prace bude v úterý 27. 6. v 8:15 hod. v Modřicích na nám. Svobody prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, housata, brojlerová kuřata, krůty, káčata, husokačeny Mulard, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 15 Kč/ks.