Pravidelné hlášení 20.03.2023

Zveme děti i rodiče na DĚTSKÝ KARNEVAL. který se bude konat v sobotu 25.03.2023 od 15 hodin v Městské hale Modřice. Téma karnevalu je Veselá show animáků. Vstup je zdarma.

Městská knihovna zve občany na cestovatelskou přednášku Michaela Meissnera Sulawesi (Indonésie), která se uskuteční 22.03.2023 v 18 hodin ve velké zasedací místnosti MěÚ Modřice.

Rádi byste pomohli přírodě úklidem svého okolí a zároveň udělali něco pro své zdraví krátkou procházkou? Zapojte se do akce Ukliďme Česko. Přijďte 1. dubna v 9:00 před radnici, kde se rozdělíme do skupin a vyrazíme sbírat nepořádek. S sebou především vhodné oblečení a obuv, kdo má, tak i pracovní rukavice. Odměnou bude opékání špekáčků po skončení akce. Špekáčky a chleba budou pro účastníky akce zajištěny.