Pravidelné hlášení 09.08.2023

Městský úřad Modřice přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici účetní, s nástupem dle dohody s vybraným uchazečem. Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru, znalost zákona o účetnictví, znalost problematiky DPH, samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou. Lhůta k podání přihlášky je 31.08.2023 do 12 hodin. Vzor přihlášky a informace k výběrovému řízení najdete na webových stránkách města Modřic. V případě zájmu Vám bližší informace sdělí personalistka Bc. Martina Vojtová, tel. 774 002 172, e-mail: martina.vojtova@mesto-modrice.cz.

Sběrný dvůr v Modřicích je uzavřen ve dnech 7. 8. - 12. 8. 2023 z důvodu čerpání dovolené.

Ordinace MUDr. Kousalíka bude od 14. 8. do 18. 8. 2023 UZAVŘENA z důvodu čerpání dovolené. Zastupuje jej MUDr. Urbánková v jejích ordinačních hodinách.

Město Modřice ve spolupráci s Městskou policií nabízí občanům města službu SOS tlačítka, které slouží k přivolání pomoci ohrožených osob. SOS tlačítko je napojeno přímo na Městskou policii Modřice, která pracuje v nepřetržitém režimu. Služba je poskytována občanům žijícím na území města Modřic za cenu 340,- Kč měsíčně. Případné dotazy zodpoví Lukáš Krakowczyk, tel. 737 919 227, více informací naleznete také na webových stránkách Městské policie Modřice.