Pravidelné hlášení 07.12.2020

10. řádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřic se uskuteční dnes 7.12.2020 v 18 hodin ve velké zasedací místnosti radnice nad obřadní síní.

Na recepci MÚ Modřice, v knihovně, prodejně Beta a v Textilním zboží Marie Havlátová jsou k zakoupení nástěnné kalendáře města Modřic 2021 za cenu 100,- Kč.

Z důvodu teplého počasí je provoz veřejného kluziště dočasně ukončen. O dalším otevření budete informováni.

Sběrný dvůr Modřice bude do konce roku 2020 uzavřen v těchto dnech: 8.12., 9.12., 15.12., od 22.12. (od 12 hodin) do 31.12.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ

Drůbežárna Prace bude v úterý 8.12. v 8:15 hod. v Modřicích na nám. Svobody prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 5 Kč/ks.

Milí zákazníci, přijďte nakoupit v bezpečném prostředí mimo velká nákupní centra. Otevíráme pro vás dveře dokořán v pracovní dny až do 18 hodin a o všech adventních víkendech. Všechno zboží na prodejně je pro vás připraveno k okamžitému odběru, a navíc s DOPRAVOU ZDARMA. Přijďte nakoupit nábytek ke svému moravskému výrobci. Těšíme se na vás, NÁBYTEK MIKULÍK Vranovice.