Pravidelné hlášení 07.06.2021

Veřejné zasedání Zastupitelstva města Modřic se bude konat dnes 7.6.2021 od 18 hodin ve velké zasedací místnosti radnice nad obřadní síní.

Úklid místních komunikací v Modřicích bude v tomto týdnu probíhat 8.6., kdy se bude uklízet kruh II. Seznam ulic v jednotlivých okruzích je na webových stránkách nebo na facebooku města Modřic.

Společnost Poda informuje občany o plánovaném výpadku telekomunikační sítě dne 8.6. v čase od 5:30 do 6:00 hodin. Bližší informace sdělí společnost PODA na zákaznické lince 730 430 430.

O víkendu byl nalezen svazek klíčů. Majitel si jej může vyzvednout na recepci MÚ Modřice nebo pro bližší informace má možnost volat na tel. 537 001 017.

KOMERČNÍ HLÁŠENÍ:

Lékárna Grand Residence upozorňuje, že z důvodu rekonstrukce prostor bude mít zavřeno od pátku 11. června do středy 16. června. Od čtvrtka už je otevřeno jako obvykle od 7:30 hod.

Drůbežárna Prace bude v úterý 8. 6. v 8:15 hod. v Modřicích na nám. Svobody prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky po 10 Kč/ks.