Pravidelné hlášení 03.06.2020

Sběrný dvůr Modřice bude UZAVŘEN ve dnech 10.6. do 12:30 hodin (odpoledne bude otevřeno) a 11.6. po celý den. Děkujeme za pochopení.

Úklid komunikací se koná ve dnech: 1.6. - okruh I.., 5.6. - okruh III. a 8.6. - okruh II. Seznam ulic spadajících do jednotlivých okruhů je vyvěšen na webových stránkách města Modřic a na blokové čištění budete upozorněni dopravním značením. Prosíme občany o přeparkování vozidel. Děkujeme.

V rámci areálu Městské haly Modřice je nově veřejnosti k dispozici volnočasové hřiště pro provozování sportovních aktivit, a to každý den v době od 8,00 do 20,00 hodin. Hřiště se nachází na místě zimního kluziště ve venkovním areálu. Vstup do něj je možný brankou z parkoviště. Je možno zde provozovat rekreační sportovní aktivity s vlastním sportovním vybavením nebo si míče na fotbal, basketbal či volejbal půjčit na recepci Městské haly. Více informací je možno získat na recepci Městské haly.