Svoz bioodpadu

Informace ke svozu bioodpadu
Pravidelný svoz biopopelnic probíhá od března do konce listopadu každý týden ve čtvrtek. Biopopelnici přistavte na obvyklé místo, jako popelnici na komunální odpad, v určený den od 6:00 hodin. Svoz je většinou proveden v odpoledních hodinách.
V zimním období je svoz prováděn vždy první středu v měsíci.
 Na recepci Městského úřadu Modřice jsou k zakoupení biologicky rozložitelné sáčky do domácnosti.

Velkoobjemový kontejner je trvale přistavěn ve sběrném dvoře. Sem je možné dovést větve z ořezů stromů, které budou sešrotovány na štěpkovači naší pracovní četou.

Kontejnery na bioodpad u fotbalového hřiště- sudý týden v pondělí 1x za 14 dnů od března až do konce listopadu. V zimních měsících se tyto kontejnery nepřistavují.

Ing. Hana Chybíková, místostarostka