Pravidelné hlášení 9.3.2016

Dětský folklórní kroužek města Modřice zve na Vítání jara v Modřicích v neděli 13. března 2016 v 10 hodin. Sraz a zahájení na náměstí Svobody před radnicí, průvod se zpěvy a tanci po nové cyklostezce k mostu kde bude zakončení. Jakékoliv hudební a rámusové nástroje vítány.

Muzejní spolek zve všechny zájemce o naši minulost a přítomnost na přednášku Umělecké památky Modřic chráněné či nechráněné, současné i zaniklé a to ve středu 16. března v 19 hodin v zasedacím sálu na radnici. Vstupné je dobrovolné.

Drůbežárna Práce bude ve čtvrtek 10. 3. 2015 v 8:30 hodin prodávat u městského úřadu Modřice kuřice všech barev a chovné kohouty cena 170 Kč/ks, roční slepice-cena 50Kč/Ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitaminové doplňky, dále pak vykupovat králičí kůže cena 5Kč/ks.

Cukrárna a vinotéka u Kulaté Vás zve na Soutěžní košt pálenek a pomazánek, který se koná v sobotu 12. 3. 2016 od 14 hodin v sále cukrárny. Prosíme všechny zájemce o soutěžní příspěvek v množství 0,3L pálenky nebo 0,5Kg pomazánky. Přebírka vzorků pálenek a pomazánek bude do pátku 11. 3. do 18 hodin v cukrárně.
Hlasování o nejlepší dobrotu bude probíhat současně s koštem vzorků. Sečtení a vyhlášení výsledků proběhne po skončení akce v sobotu večer.
Vstupné pro nesoutěžící je 50,- Kč a pro soutěžící zdarma.

V Modřicích bude probíhat odečet plynu v termínu od 7. - 11. března 2016.

Český statistický úřad oznamuje, že ve městě Modřice bude probíhat šetření v domácnostech v termínu od 6. února do 5. června 2016 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů, kteří se prokáží průkazem tazatele a příslušným pověřením, které ve spojení s občanským průkazem je opravňuje k provedení šetření Životní podmínky 2016.

Svoz biopoplenic bude od tohoto týdne probíhat vždy ve čtvrtek odpoledne.