Pravidelné hlášení 5.1.2015

Městská knihovna v Modřicích Vás zve na cestovatelskou přednášku Západ USA  a Havajské ostrovy ve čtvrtek 22. ledna v 17 hodin v klubovně nad knihovnou.

Pravidelný svoz biopopelnic bude probíhat 1 x měsíčně první středu v měsíci do měsíce března.
Kontejnery na biodopad u fotbalového hřiště se v zimních měsících nepřistavují.

Myslivecké sdružení Modřice vás tímto srdečně zve na tradiční Myslivecký ples,který se koná v sobotu 10. 1. 2015 v sále hotelu Gregor v Modřicích.
Začátek jeve 20.00 hodina vstupné činí 120,- Kč včetně místenky.
Můžete se těšit na bohatou tombolu a výborné zvěřinové menu.  K tanci a poslechu hrají Kameníkovi Muzikanti. Předprodej vstupenek zahájen 8. 12. 2014 u p. Havlátové v prodejně textilu na nám. Svobody.

Farnost Modřice a KDU-ČSL pořádají v pátek 16. ledna od 19:30 hodin v sále hotelu Gregor 8. Farní ples. K tanci a poslechu hraje kapela Lalia, vystoupí taneční skupina X-trim, ukázky standardních a latinskoamerických tanců, charitativní dražba. Vstupné 40 Kč + místenka 90 Kč. Předprodej vstupenek zahájen 5. ledna u paní Marie Havlátové v obchodě s textilem.

Smíšený pěvecký sbor města Modřice a Modřický chrámový sbor Vás zvou na Benefiční koncert dne 11. ledna v 17 hodin Chrám sv. Gotharda v Modřicích. Koncert se koná pod záštitou města Modřice. Výtěžek koncertu bude věnován na opravu varhan.

Tříkrálová sbírka bude v Modřicích probíhat od 5. do 14. ledna 2015.

Skupinky koledníků jsou vybaveny zapečetěnou pokladničkou s logem Charity a vedoucí koledníků se prokazují průkazkou a občanským průkazem. Prosíme, přivítejte tříkrálové koledníky s otevřeným srdcem a přispějte na pomoc potřebným.

KOMETA FEST 2015.

Kometa na den svatého Valentýna, tedy v sobotu 14. února 2015, pořádá v hale Rondo první ročník benefičního hudebního festivalu KOMETA FEST 2015. Těšit se můžete na exkluzivní vystoupení Richarda Müllera, kapely Škwor, Vypsaná Fixa, Xindl X, Jaroslava Uhlíře, Dark Gamballe nebo Děda Mládek Illegal Band.

Jako doprovodný program na vás čeká: Na stojáka, autogramiáda prvního týmu Komety, dětská diskotéka, soutěže pro děti a další.

KOMETA FEST začíná ve 12 hodin a zhruba do 17 hodiny je program věnován hlavně dětem. Na děti čeká mini-diskotéka, vystoupení Jaroslava Uhlíře, různé soutěže a zábava. V odpoledních hodinách kontinuálně navážeme rockovými skupinami a hlavní hvězdou večera bude slovenský zpěvák Richard Müller.