Pravidelné hlášení 25.6.2014

66. pionýrský tábornický oddíl Brabrouci Modřice pořádá příměstský tábor pro děti ve věku od 5 do 7 let. Tábor se uskuteční v termínu 18. - 22. 8. Na děti čeká prohlídka okolí Modřic, návštěva zoologické zahrady, Bonga a mnoho dalšího. Bližší informace na webových stránkách www.brabrouci.cz.

Marketing a kultura města Hustopeče pořádá Letní kino Pod ořechem. Promítání bude probíhat po celé prázdniny v M-klubu, na ulici Herbenova č.4 v Hustopečích. V červenci vždy ve čtvrtek, v srpnu každé úterý a čtvrtek. Více informací najdete na www.hustopece.cz

V průběhu tohoto týdne bylo nalezeno několik svazků klíčů. Majitelé si jej můžou vyzvednout na recepci MÚ.

Sběrný dvůr bude ve dnech 1.7. – 5.7. uzavřen z důvodu čerpání dovolené.

Změna otevírací doby MUDr. Holasové je zveřejněna na stránkách města www.mesto-modrice.cz

Zveme všechny děti a jejich rodiče v pondělí 30. 6. 2014 od 14 hodin na oslavu konce školního roku v areálu Kart Centra - Motokáry do Modřic. Čeká na vás malování na obličej, opékání špekáčků a zdarma nafukovací hrad. Pro děti do patnácti let a s vyznamenáním je jízda na motokáře s 50 procentní slevou. Přijďte se bavit a užít si s námi krásné odpoledne. Těšíme se na vás v areálu Kart Centra v Modřicích.
Pro bližší informace kontaktujte tel. číslo: 607 768 752