Pravidelné hlášení - 22.5.2013

V pondělí a úterý 27 - 28.5.2013 proběhne v Modřicích blokové čištění komunikací
Žádáme občany, aby v tyto dny uvolnili komunikace a parkoviště podle přechodného dopravního
značení, tak aby bylo možno provést úklid komplexně a kvalitně. V opačném případě budeme
nuceni přistoupit k odtahování vozidel.

31. března skončila splatnost poplatků za psy. Žádáme občany, kteří do dnešního dne nezaplatili, aby tak učinili v úřední dny na Městském úřadě.

Město Modřice zve všechny příznivce hudebních zážitků na 64. komorní koncert,
na kterém společně vystoupí Mužský pěvecký sbor z Mutěnic s lidovými písněmi z Podluží a smíšený pěvecký sbor města Modřice s výběrem písní z různých dob o lásce. Koncert se koná v sále na radnici, tentokrát v pátek 24. května v 19 hodin. Vstupné je doborovolné.

Varování pro majitele psů.
V Modřicích došlo k náhlému úmrtí psů, u nichž byl předběžný důvod určen jako prudká otrava. Prosíme tímto majitele psů o zvýšenou kontrolu při venčení psů.

Z důvodu plánovaných prací na distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie: dne 11.6.2013 od 7:30 do 18:30. Vypnutí se týká odběratelské trafostanice č. 701086 „ Mořice – Čáslavský“. Vypnutí se netýká domácností.

Restaurace Cihelna si Vás dovoluje pozvat na country zábavu se skupinou Sedlo. Zábava se koná v pátek 24.5.2013 a začátek je ve 20:00. Přijďte k nám na dobrou večeři, pobavit se při hudbě a zatančit si s přáteli. K dispozici je nekuřácký salónek. Na baru Vás čeká rum + cola za 35,- Kč, nově pivní speciál. Vstupné bude 60,- Kč, rezervaci můžete provést na tel. čísle 774 422 113. Najdete nás na ulici Brněnská 404 v bývalém areálu Modřická cihelna.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu, kolektiv restaurace Cihelna.

Fino club Vás dne 24.5.2013 v 15:00 zve na den dětí, spojený s divadelním souborem Netratrdlo, součástí dne budou soutěže a dárečky pro Vaše děti. Vstupné bude 50,- Kč a děti do 2 let mají představení zdarma. Na Vaši návštěvu se těší Fino club.