Pravidelné hlášení 13.09.2017

Ve čtvrtek 14. 9. je od 8 do 13 hodin hlášena odstávka el. energie na trafostanici č. 2954 - Natuzi. Vypnutí se netýká domácností.

Sbor dobrovolných hasičů Modřice pořádá v sobotu 16. září 2017 od 13 hodin na fotbalovém hřišti v Modřicích soutěž v požárním sportu. Občerstvení je zajištěno. Srdečně zvou dobrovolní hasiči Modřice.

Od pondělí je v prvním patře radnice instalována výstava dětských obrázků na téma Nejkrásnější prázdniny. Všichni jsou srdečně zváni ke zhlédnutí šesti desítek nádherných dětských prací.

Městská knihovna Modřice vás srdečně zve na prodejní výstavu broží a šperků, která se uskuteční ve dnech 25. 9. až 31. 10. 2017.

Čistírna odpadních vod v Modřicích zve zájemce o prohlídku v termínech 16. 9. od 9 hodin, 18. 9. od 16 hodin, 20. 9. od 16 hodin, 22. 9. od 16 hodin a 23. 9. od 9 hodin. Termín je nutné předem rezervovat. Bližší informace na www.bvk.cz.

Společnost CARGO- Hortim, se sídlem v Brně, na Kšírové ulici v Horních Heršpicích, nabízí volná pracovní místa na pozici OBSLUHA KAMIONOVÉ MYCÍ LINKY. Cargo Hortim se řadí mezi perspektivní a stabilní přepravce a zaměstnavatele, která působí na českém trhu již 21 let. Pracovní doba: ranní směna od 7:30 a odpolední směna od 13hodin. Směny se střídají po týdnu od pondělí do pátku. Cargo- Hortim nabízí: zázemí stabilní společnosti, jistotu práce a výdělku, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost stravování a příjemný pracovní kolektiv. V případě zájmu volejte 543 522 147.

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci? Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: operátor(ka) balení nábytkových dílců. Požadujeme: manuální zručnost a fyzickou zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup. Máme pro Vás práci, peníze a v případě zájmu i ubytování. Pište na email: personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volejte na tel.: 608 746 080. Tým firmy Nábytek Mikulík.